Problem z wyszukiwaniem

Więcej
6 lata 7 miesiÄ…c temu #318 przez m0nter
Replied by m0nter on topic Problem z wyszukiwaniem
Dzięki za pomoc sprzed 5 miesięcy :)
Niestety moja poprzednia próba rozwiązania problemu okazała się nietrafiona i nadal rozwiązania nie znalazłem. Inna rzecz, że byłem zawalony robotą ostatnie miesiące, więc sobie odpuściłem poszukiwanie. Z powodu braku czasu postanowiłem pójść na skróty, drogą ograniczenia skutków problemu, a nie znalezieniem przyczyny.
W CRON-ie dodałem linijkę uruchamiającą co minutę moduł indeksowania mojej biblioteki:
Do pliku /etc/cron.d/koha-common dodałem linijkę:

* * * * * root koha-start-zebra nazwa_biblioteki

Według tego, co udało mi się doczytać i sprawdzić, to takie polecenie sprawia, że najpierw weryfikowany jest stan modułu. Jeśli jest uruchomiony, to zwracana jest informacja o błędzie i proces nie restartuje się. Polecenie zadziała uruchomieniem "zebra" tylko wtedy gdy moduł jest wyłączony. Dzięki temu nie trzeba się martwić nieustannie restartującym się modułem indeksowania.
Problemem, choć niewielkim, pozostaje ten czas (od 1 do 59 sekund) pomiędzy zatrzymaniem się "zebra", a ponownym uruchomieniem. Wtedy użytkownik otrzymuje informację o braku wyników odpowiadających kryteriom wyszukiwania.

Koha na Debianie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0,000 s.